יום שבת, 29 בדצמבר 2012

My New Year's Eve Snow inspired look!

הרבה זמן לא עשיתי מראה קצת יותר משוגע מהרגיל (בעצם מאז המראה של אילמסקה שעשיתי בשנה שעברה), אז לקראת הסילבסטר הקרוב החלטתי לשחק קצת עם אוסף האיפור שלי וליצור מראה קצת יותר מעניין ומושקע מהרגיל!
בניגוד להרבה מראות סילבסטר (או New Year's Eve Look אצל היוטיובריות שאני צופה בהן) שבדרך כלל הם מראות יותר מעושנים, כהים ודרמטיים, רציתי ללכת דווקא על משהו קצת שונה - בהרבה מחלקי העולם העונה הזו מתאפיינת במרכיב אחד שלא ממש רואים בישראל וזהו השלג, אז לקחתי קצת השראה מהלובן הבוהק שלו ויצרתי את המראה הבא:


יום רביעי, 26 בדצמבר 2012

ממתקי שפתיים חדשים וצבעוניים!

אחד השינויים בשגרת האיפור היומיומית שלי בשנה האחרונה היה הוספה של מוצר שפתיים. מי שזוכרת את תחילת דרכי האיפורית (אי שם בתחילת הבלוג), זוכרת שמוצר השפתיים היחיד שהיה לי בהתחלה היה הלאבלו הקלאסי והנצחי שלי. היה לי מאוד קשה להתרגל לנוכחות של צבע כלשהו על השפתיים שלי, כי זה נראה לי "מאופר מדי", בעיקר בגלל שבדרך כלל אני מעדיפה להדגיש מאוד את העיניים שלי. אבל אז גיליתי את ה-Chubby Sticks של קליניק!


יום ראשון, 23 בדצמבר 2012

Faces of the week: 5-7.12.2012!

במראה הזה הוצאתי מהנפטלין (רק כמוטיב תיאורי כמובן) את אחת מצלליות מאק הראשונות שאי פעם רכשתי - Da Bling! 
יום ראשון, 16 בדצמבר 2012

Faces of the week: 2-4.12.2012!

מכיוון שהצטברו אצלי כמה וכמה מראות איפור שונים מתחילת החודש,
החלטתי לצרף אותם לכמה פוסטים משולבים!

2.12.2012

אחרי כמה שבועות של איפור נייטרלי ומהיר (כי מה לא עושים בשביל עוד כמה דקות של שינה) התגעגעתי למראות איפור צבעוניים, ולאיפור סגול בכלל!


יום ראשון, 2 בדצמבר 2012

פוסט התחדשויות חלק ב' - איפור, איפור ועוד קצת איפור!

כפי שהבטחתי בחלק הראשון, הפעם רציתי לחלוק איתכן כמה מוצרי איפור שהתחדשתי בהם לאחרונה! מתוקף היותי מכורת צלליות/איפור עיניים בכלל, ברור לגמרי שרוב הפוסט יוקדש למוצרים שכאלו. אני שמה לב בזמן האחרון שאני נוטה יותר ויותר להתקבע במוצרי פנים ואילו במוצרי עיניים כל הזמן בא לי לחדש ולנסות דברים חדשים!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...