יום שישי, 27 בספטמבר 2013

סקירה בקטנה - Dior Gel Coat!

למרות שאני לא מדברת הרבה על לקים בבלוג, אני עדיין מתלהבת כמו ילדה קטנה בכל פעם שאני מוצאת משהו חדש שעוזר לי במשימת המניקור השבועית שלי. הפעם האחרונה הייתה כשמצאתי את ה-Top Coat המייבש האולטימטיבי שלי - Zoya Armor Top Coat, שגיליתי לפני כמעט שנתיים ובזכותו הצלחתי לעשות לעצמי מניקורים ביתיים עם גימור מבריק וחלק במהירות. לצערי, לאחרונה שמתי לב שה-Top Coat הזה נהיה קצת בעייתי על הציפורניים שלי ובמקום להשאיר משטח חלק ונעים, הוא יוצר מעין בועיות מרגיזות על הלק שמרגישות מחוספסות כמעט. למזלי ה-Gel Coat של דיור הגיע לסקירה בול בזמן!

יום רביעי, 25 בספטמבר 2013

Maybelline Color Tattoo Pigments - Review & First Impressions Tutorial!

אף פעם לא נמשכתי במיוחד לצלליות אבקתיות. ההנחה הבסיסית שלי הייתה שהן פשוט מלכלכות מדי בכדי שיהיו שימושיות ליום יום. אבל אז יצאו בחברת מייבלין עם הרחבה לליין ה-Color Tattoo שלהם ויצרו את: Color Tattoo Pure Pigments, ובגלל אהבתי הרבה לצלליות הקרם שלהם, ברור שהייתי חייבת לנסות גם את אלו!

יום שבת, 21 בספטמבר 2013

מסקרה כחולה - Yay or Nay?

לטעמי, מסקרה היא מוצר האיפור שאף מראה לא שלם בלעדיו. אם הייתי צריכה לבחור מוצר אחד לקחת איתי לאי בודד, מסקרה לחלוטין תהיה הבחירה הראשונה שלי!

יום חמישי, 5 בספטמבר 2013

איפור החג שלי - ראש השנה 2013!

אני מאוד אוהבת להתאפר לחגים ואירועים מיוחדים - בדרך כלל שעות האיפור שלי מתרכזות בהתארגנות בבקרים, ואז אני משתדלת לעשות הכל כמה שיותר מהר כדי לא לאחר לעבודה (מה שבד"כ לא הולך לי כמובן כי אני נהנית יותר מדי... :). אבל כשאני מתאפרת לארוחת החג אני מצילחה לשבת בנוחות ולא לדאוג שמא יגמר לי הזמן.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...