יום שבת, 30 באוגוסט 2014

My Week with - LORAC 2 palette!

זה לא סוד (בטח לא פה בבלוג) שאני חולת/מכורת צלליות! זה מוצר האיפור שיש לי הכי הרבה ממנו באוסף, ולמי ששואלת - כן, אני משתמשת ב כ ו ל ן! (לא בבת אחת כן? :).
לפני שנה וחצי פרסמתי את הפוסט על הפלטה הראשונה שניסיתי של חברת LORAC שנקראה ה-Pro Palette. איכות הצלליות הייתה מעולה, אהבתי מאוד את בחירת הגוונים ובעצם חוץ מהאריזה שנוטה קצת להתלכלך, אהבתי בה הכל!
אז ברור שכשיצאה פלטה נוספת של החברה, ה-Pro Palette 2, התלהבתי ממנה מאוד, עד כדי כך שניהלתי מעקב יומי אחר עמוד החנות באמזון (הסבר בסוף הפוסט) עד שהגיעה למלאי ואז הזדרזתי ללחוץ על Add To Cart :).


יום שלישי, 12 באוגוסט 2014

סקירה בקטנה - Clinique Sonic System Purifying Cleansing Brush!

בשנה האחרונה גיליתי שטקס הסרת האיפור בערבים נהפך לאחד החלקים המהנים ברוטינה יומיומית שלי - לדעתי זה נובע בעיקר מההוספה של שמן הניקוי למוצרים שבהם אני משתמשת, שכן אני מרגישה שהעור שלי נקי יותר לאחר השימוש בו מאשר בכל מוצר אחר שניסיתי. לכן כששמעתי בהשקה של מברשת הניקוי החדשה של קליניק הClinique Sonic System Purifying Cleansing Brush שעם השימוש בה העור שלי יהיה אפילו נקי יותר, הייתי מאוד מסוקרנת!

יום שישי, 8 באוגוסט 2014

Is it a Lipstick or is it a Lipgloss?!

אז בוודאי שמתן לב שהבלוג היה על סוג של "השקט" לאחרונה. כמו רוב הבלוגריות שאני מכירה, גם אני לא הרגשתי נוח לפרסם פוסטים בשבועות האחרונים, אבל אחרי הפסקת האש שהייתה השבוע הבטחתי לעצמי שאפרסם פוסט היום. אז הפסקת האש לא ממש נשמרה כפי שרצינו, אבל מכיוון שבדיוק
היום הבלוג חוגג 3 (!!!) שנות קיום החלטתי שאני לא נותנת לאף אחד להתערב במשהו
שנותן לי כל כך הרבה שמחה בחיים ולפרסם פוסט חדש!

***************************************************

אני אפתח ואומר ש-וואוו, 3 שנים הן בהחלט המון זמן. אני חוששת שכישורי הכתיבה שלי לא יצליחו לבטא באמת את התחושות שלי לגבי הבלוג, להיות "בלוגרית" (תואר שעדיין מוזר לי לומר), והכי חשוב - התגובות המדהימות שאני מקבלת מכל אחת ואחת מכן! כל לייק בפייסבוק, או באינסטגרם, כל הערה קטנה או גדולה שאתן משאירות לי פשוט מחממת לי את הלב ועושה לי טוב על הנשמה :).

כשהתחלתי את הבלוג לא חשבתי שאצליח להתמיד בו כל כך הרבה (או שבכלל מישהו יקרא אותו), ולמרות שלאחרונה תדירות הפוסטים שלי קצת ירדה, כל מוצר שאני קונה וכל מראה (כמעט) שאני יוצרת נעשה במחשבה לחלוק אותו איתכן ולקוות שתציצו, תיהנו ותגיבו!

בניגוד לשנים הקודמות, השנה אני לא חוגגת את היומולדת של הבלוג בהגרלת ענק, פשוט מכיוון שהגרלה שכזו דורשת היערכות מראש ובגלל המצב לא כל כך יכולתי להיערך כראוי. אני מקווה שאגיע בקרוב
ל-1,000 לייקים בפייסבוק (ואני בהחלט מזמינה אתכן לעזור לי בזה :)
כך שבכל מקרה ישנה הגרלה עדיין באופק!


***************************************************

את הפוסט של היום התחלתי לכתוב לפני כמה וכמה שבועות, כשגיליתי שאחד המוצרים שקניתי הכי הרבה בשנה, שנתיים האחרונות הם שפתונים נוזליים. החל מה-Apocalips של רימל, דרך ה-Elixir של מייבלין ועד לשפתוני מאט החדשים של בורז׳ואה (כן, אני יודעת, כל העולם ואישתו כתבו עליהם לאחרונה אז אני מקווה שאצליח עדיין לעניין אתכן בנושא :).
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...