יום שבת, 12 במרץ 2016

My new obsession: Face & Blush Palettes - Part 1!

מי שזוכרת, בתחילת דרכו של הבלוג, אני חושבת ש-95% מהמוצרים שהיו רשומים בתיאורי איפור היום בפוסטים היו קשורים לאיפור עיניים. לאחר מכן התפתחתי קצת והתחלתי להתעניין גם בשפתונים למיניהם וגם במוצרי בסיס שונים כמו קונסילרים, פודרות וכו׳, אבל סמקים והיילייטרים אף פעם לא היו ה-Cup of tea שלי, אף פעם לא נמשכתי אליהם, בעיקר בגלל שחששתי ששימוש בהם יעצים את האדמומיות הטבעית על הלחיים שלי וכן את הנקבוביות ושאר מרקם העור הטבעי שלי.
עם השנים, הטעם שלי קצת השתנה וכך גם רמת הכיסוי של הקונסילרים והפודרות שבהם אני משתמשת ואוהבת, ואז בעצם התחלתי להתעניין קצת יותר במוצרים ללחיים ותקופה ארוכה התמקדתי בקונטור, שהוא בעצם הצללה של עצם הלחי בכדי לנסות לשוות לפנים מראה מחוטב יותר. לפני שנה בערך הבנתי שטרנד הקונטור הוא משהו שאני אצטרך לדלג מעליו, הודות למבנה הפנים העגול במיוחד שלי שפשוט לא מאפשר יצירת הדגשה מהסוג הזה בצורה המקובלת שלו :). 
שימוש במוצרי הצללות ׳רגילים׳ כגון פודרות כהות ואפרוריות או ברונזרים למיניהם פשוט נראים מאוד כתמיים על העור ולא משנה כמה השקעתי בטשטוש המראה שהתקבל לא היה כמו אלו שראיתי ביוטיוב או סתם על בנות אחרות שצורת הפנים שלהן שונה משלי. זה פשוט לא עבד עלי... ואז כדי למלא את החלל של מוצרי הקונטור נכנסו למשחק הסמקים וההיילייטרים. 
מכיוון שמוצר האיפור האהוב עלי הן פלטות צלליות, הגיוני היה שהאובססיה הבאה שלי תהיה פלטות לאיפור הפנים!Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...