יום שני, 30 בינואר 2012

The Duel of the MAC Mascaras!

באיחור מטורף, התאהבתי לפני כ-4 חודשים במסקרת Haute & Naughty של מאק. מאז המייקאובר המקסים שעשו לי, שכתוצאה ממנו גם קניתי אותה, השתמשתי כמעט אך ורק בה! 
לאחרונה יצאו במאק עם מסקרה חדשה - False Lashes Extreme Black, שאמורה ליצור עם המברשת הכפולה הייחודית שלה את האשלייה של ריסים מלאכותיים, תוך הרוויית הריסים בצבע שחור משחור (זאת מהאתר. אני לא כל כך לירית :)).


מכיוון שמאוד אהבתי את המסקרה הקודמת, אצתי לחנות ורכשתי את החדשה!

 False Lashes Extreme Black

 איזו צורה חמודה יש לה?


Haute & Naughty

המיוחד במסקרת ה-Haute & Naughty הוא שיש לה מברשת אחת אבל שני "סטופים" שונים בטיובה שיוצרים כביכול שתי מברשות שונות, שכל אחת יוצרת אפקט קצת שונה.

והנה שתי המסקרות ביחד:


המבנה של ה-False Lashes יותר חרוטי (מלשון חרוט) והסיבים נראים יותר נוקשים. הפורמולה להערכתי היא זהה ואני לא מבחינה בשוני ביניהן.

מכיוון שמסקרה הינה אחד האלמנטים היותר אישיים באיפור, הנה מה אני מחפשת במסקרה: הריסים שלי לא דלילים במיוחד, ארוכים ושחורים במידה מספקת. הבעיה שלי איתם היא שהם פשוט ישרים וברובם נוטים מטה במקום מעלה:


הם מתעגלים יפה במעגל ריסים אבל קשה לי למצוא מסקרה שמחזיקה את העיגול כמו שצריך...

  
מה שאהבתי ב-Haute & Naughty היה שהיא הפרידה את הריסים והצליחה לגרום להם להיראות ארוכים יותר אבל לא דלילים. אני משתמשת בחלק הורוד כדי להשיג את האורך שטיפה חסר לי ובחלק הסגול כדי להוסיף מעט נפח. הפורמולה שלה היא החשובה בעיניי, משום שהיא זו שתורמת לקיבוע של העיגול.


לאחר התנסות של כמה ימים עם מסקרת ה-False Lashes Extreme Black (מסתבר שהייתה גירסא קודמת שלה שנקראה רק False Lashes), להלן תובנותיי - המסקרה החדשה עושה את אותה העבודה שעשתה Haute & Naughty אבל בשלב אחד! 

והנה מסקרת ה-False Lashes בשתי שכבות:

אם קודם הייתי צריכה קודם להפריד ואח"כ לעצב את הריסים, המסקרה החדשה עושה הכל בפעולה אחת! אני מאוד מרוצה ממנה ומכך שהיא משאירה את הריסים שלי באותו מצב כל היום, לא נמרחת או מתפוררת וההסרה שלה פשוטה ביותר!

את המסקרה ניתן להשיג בסניפי מאק ומחירה 107 ש"ח

מה איתכן? ניסיתן את המסקרה החדשה? מה אתן מחפשות במסקרה?


9 תגובות:

 1. באמת נראה שהריסים מופרדים,
  אבל היא יותר יומיומית ופחות מעבה? או שאני טועה?
  האריזה החדשה ממש מגניבה!

  השבמחק
 2. אני מאד התרשמתי מההוט אנד נוטי כשניסיתי אותה ומאז היא ברשימת הוויש ליסט שלי, אבל אולי באמת שווה לבדוק את המסקרה החדשה הזאת. למרות שקראתי עליה ביקורות סותרות ברשת, כך שאני מניחה שזה באמת מאד אישי.

  השבמחק
 3. תתחדשי על המסקרה!
  את ההוט אנד נוטי ממש לא אהבתי חוץ מזה שהקטע שיש לה שתי אופציות עיצבנה אותי.
  לא ניסיתי את המסקרה החדשה אבל היא נראית יותר טוב, גם המברשת יותר לטעמי.
  בלי קשר, העיצוב שלה ממש יפה.
  והריסים שלך מתעגלים ממש יפה עם מעגל, ממש רואים הבדל!

  השבמחק
 4. אהבתי את שתיהן אבל אני אוהבת כמה שיותר ריסים דרמטיים. את פה עם שכבה אחת או יותר?

  השבמחק
 5. הריסים מאוד מופרדים, אבל היא ממש לא מעבה...

  השבמחק
 6. יש מישהי ביוטיוב שאני רואה ובכל פעם שהיא סוקרת מסקרה יש לה Rant קבוע של עד כמה השימוש במסקרה הוא אישי ולא זהה לכל אחת...

  השבמחק
 7. נכון עיצוב יפה? האריזה החיצונית מאוד נשית לטעמי...
  ותודה! לקח קצת זמן עד שלמדתי לעגל אותם מבלי למצמץ :)

  השבמחק
 8. זו שכבה אחת. אני אוסיף לפוסט גם תמונה עם שתי שכבות :)

  השבמחק
 9. את המסקרה הראשונה לא ניסיתי.
  את ההוט אנד נוטי אהבתי אבל רק כשאני משתמשת בה בצורה מאוד מסויימת (קודם הצד הזה אח"כ הצד השני ואח"כ שוב הצד הראשון), וההתעסקות לא הגיונית. אוהבת מסקרות שאני יכולה למרוח בלי לחשוב יותר מדי והתוצאות טובות

  השבמחק

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...